Učící věž aneb kde pořídit prvotřídní učební pomůcky pro děti?

Zařizování prvního dětského pokoje je v životě každého rodiče silným okamžikem. Všichni totiž chcete pro své dítě to nejlepší, protože mu určitě chcete zajistit maximální pohodlí při cestě za studiem. Měli byste ovšem vědět, že u dětského nábytku je mnohdy důležité sledovat nejenom příznivou pořizovací cenu, ale také kvalitu a praktičnost. V tomto ohledu je jasným vítězem rostoucí nábytek a učící věže, jimž se nic nevyrovná.

Učící věže s příslušenstvím

Učící věž lze velmi snadno pořídit ve specializovaném e-shopu, kde se nachází velké množství různých variant a barevných provedení. Montessori učící věž podporuje rozvoj senzomotorických vlastností vašeho dítěte, protože už od malička bude moci sledovat vaše ruce například při vaření, uklízení nebo při jiných domácích pracích. Kvalitní věže jsou vyrobeny z břízového vrstveného masivu, díky čemuž se pyšní skvělou odolností a dlouhou životností. Tomu je přizpůsoben i speciální lak, který výborně odolává fyzickému poškození.

Rostoucí židle

Multifunkční učící věž se v dětském pokoji nachází velmi často ve společnosti rostoucího nábytku. I ten naleznete v prodejním sortimentu renomovaného elektronického obchodu. Zvlášť rostoucí židle jsou v současné době ve velké oblibě, čemuž odpovídá i šíře sortimentu. Vybírat můžete z několika barev, takže můžete nábytek perfektně sladit se zbytkem dětského pokoje. Neváhejte k výběru přizvat vaše dítě, protože asi nechcete, aby se mu učící věž Žofka nebo rostoucí židle nelíbila.

Doplňky k židlím

Učící věž pro děti lze samozřejmě opatřit různými doplňky, stejně jako rostoucí židle. Vedle odkládacího stolku nebo kapsáře na magnety či křídy si tak můžete k moderní dřevěné židli pořídit třeba pultík. Renomovaný obchod nabízí gravírování jména vašeho dítěte nebo oblíbeného obrázku na nábytek, což vaše dítě doslova ohromí. Samozřejmostí je možnost zakoupení bezpečnostního popruhu nebo molitanové opěrky.

Učící věž Lucas Wood Style pořídíte v obchodě, který se specializuje na učební pomůcky a také rostoucí nábytek. Navíc vám obchodníci nábytek přesně nastaví podle tělesných parametrů dítěte.

Další články autora

Comments

spot_img

Redakční výběr