Školka Praha 10 mé děti nadchla

Školka Praha 10 je jako vystřižená ze prvorepublikové doby. Má krásnou vzrostlou zahradu, je úžasně zrekonstruovaná a vypadá jako krásná honosná vila, která je široko daleko nejkrásnější. Přesně tak by se dala popsat školka v pražské Dubči, kterou začala před nedávnem navštěvovat má starší dcera. A jelikož jsem u zápisu byla i s mou mladší dcerou Sofií, bylo velmi těžké Sofince, které je rok a půl vysvětlovat, že z toho krásného domečku musí jít ještě se mnou domů a nemůže v něm zůstat a hrát si, jak by si ona sama moc přála. Jsem ráda, že příští rok budu moci Sofinku umístit rovněž do této školky, jelikož již nyní z ní byla naprosto unešená. 

Školka Praha 10 jako jedna z pražských poboček

Školka Praha 10, která se tedy nachází v Dubči, je jednou z několika poboček soukromé školky Profamily. Díky této soukromé mateřince je Praha, co se týče školek na velmi dobré úrovni. Pro zaměstnané rodiče je tato školka naprosto nepostradatelná, a to hned z několika důvodů. Školka totiž funguje denně od 7 hodiny ranní až do 19 hodiny večerní. Pokud tedy patříte stejně tak, jako já mezi velmi vytížené maminky, které se často nestihnou díky pracovním povinnostem vrátit z práce dříve jak večer, je pro vás tato školka ideální volbou. Díky Sofince si samozřejmě nemohu dovolit pracovat tak dlouhou, avšak i přesto jsem poměrně často v práci a někdy se skutečně nestihnu vrátit dříve jak v šest hodin večer. Dalším benefitem této školky je také vlastní kuchyně, která je rovněž v provozu po celý den. Jídlo, které se zde vaří dětem velmi chutná a má starší dcera Julie si vždy ve školce pochutná. 

Dětem je věnována pozornost

Často jsem u svých kamarádek narážela při vzájemné konverzaci o školce na to, že se ve školkách často vychovatelky téměř vůbec nevěnují dětem, a naopak raději konverzují u šálku kávy oni sami. V této školce je naštěstí všechno jinak a děti se zde po celý den velmi komplexním způsobem vzdělávají, učí se formou poznání i her, rozvíjí své myšlení a neuvěřitelně si umí vzájemně pomáhat. Jsem ráda, že Pro Family školka Praha 10 tyto služby nabízí a že je zde vidět, že jsou pro vychovatelky děti na prvním místě. Kromě toho nabízí školka také celou řadu dalších aktivit a kroužků, a to včetně výuky angličtiny, dětské jógy, keramiky či dokonce logopedie.

Další články autora

Comments

spot_img

Redakční výběr