Nechte své děti v noci objímat mikroplyšovým povlečením

Toužíte po něčem měkoučkém, teploučkém a chlupaťoučkém, ale domácího mazlíčka si z nějakého důvodu dovolit nemůžete? Máme pro vás řešení. Dokonce hned dvě! Jednak se můžete zachumlat do mikroplyšového povlečení a ještě si s sebou do postele vzít mikroplyšové srdíčko nebo některou jinou mikroplyšovou dekoraci, třeba mikroplyšovou kočičku. Pokud jde o mikroplyšové povlečení, po vyspání v jeho objetí se děti i dospělí cítí opravdu skvěle. Je to stejné, jako když se člověk tulí k živému mazlíčkovi – kočičce nebo pejskovi. Neváhejte už ani chvíli a objednejte si mikroplyšové povlečení včetně nepropustného prostěradla a zachumlejte se až po bradu. Přibalte jako dárek pod stromeček dětský bavlněný bryndáček, mikroplyšové pantofle, mikroplyšovou masku na oči.

Mikroplyš jako antistresový faktor? Opravdu to funguje!

Pokud neumíte ani večer vypnout, pokud vám nepomáhají bylinky a jejich uklidňující vůně, mikroplyšovým povlečením stresové faktory snížíte opravdu na minimum. Možná navíc netušíte, že mikroplyšové povlečení dokáže pohltit mnoho vlhkosti, kterou ale ještě rychleji zvládne odpařit. Proto se vůbec nemusíte obávat toho, že budete spát pod zpocenou přikrývkou, i když se hodně potíte. Kromě úžasných termoregulačních vlastností je třeba mikroplyš jako takový, to znamená mikroplyšové pantofle, mikroplyšovou masku na oči a zejména mikroplyšové povlečení, pochválit také za odolnost vůči bakteriím a roztočům. Z toho jistě usoudíte, jak skvělé mohou být mikroplyšové pantofle a mikroplyšové povlečení pro alergiky. Mikroplyš stačí prát pouze na 40 stupňů Celsia. Navíc velmi rychle schne a nežehlí se.

Vyspěte se “mikroplyšova”

Co víc, než mikroplyšové povlečení, nepropustné prostěradlo a třeba mikroplyšové srdíčko si do své postele ještě přát? Objednejte si mikroplyšové povlečení a další sortiment z e-shopu Amitex. Vsaďte na nepropustné prostěradlo a mikroplyšové povlečení – evokují pocit tepla a hlavně opravdového domova, díky čemuž okamžitě usnete.

Další články autora

Comments

spot_img

Redakční výběr